Yaşam

Cüneyt Özdemir’in belgeselleri çok yakında sadece Gain’de!

Dijital yayın platformu GAİN, yeni dönem için deneyimli gazeteci Cüneyt Özdemir ile el sıkıştı. Haberi YouTube kanalından yaptığı yayında veren Özdemir, belgeselleriyle çok yakında GAIN izleyicisiyle buluşacağının müjdesini verdi.

Yeni yayıncılık döneminde güçlü işbirlikleriyle adından söz ettiren GAIN, adından çokça söz ettirecek yeni bir isimle anlaştı. Bu doğrultuda deneyimli gazeteci Cüneyt Özdemir’in kaleme aldığı ilgi çekici belgeseller çok yakında GAİN’de olacak.

Bugün YouTube yayınında haberin detaylarını paylaşan Özdemir, farklı kanallardan sık sık teklif aldığını ancak şu ana kadar bu tekliflere olumlu bakmadıklarını belirterek, “Bu sefer kuralımızı bozduk ve kabul ettik. GAIN’den heyecanla gelen teklif.” Cüneyt Özdemir de YouTube yayınlarını durdurmadığının altını çizdi.

 

Türkiye BU BELGESELLERİ ANLATACAK

Türkiye önümüzdeki üç yıl boyunca her ay düzenli olarak yayınlanacak yapımları GAIN’de tartışacak, herkes Cüneyt Özdemir belgesellerini konuşacak. Bu içerikte; Siyaset, popüler kültür, yabancı yapımlar ve farklı konularda belgesellerle uluslararası çalışmalar gerçekleştirilecek.

Cüneyt Özdemir; Gazeteci, yazar, muhabir, sunucu ve belgeselci rollerinin yanı sıra son dönemde güncel gündemi değerlendirdiği YouTube kanalındaki yayınlarıyla da milyonlarca kişiye ulaştı.

Geçtiğimiz günlerde Babala TV’nin kurucusu Oğuzhan Uğur ile anlaşma yapan GAİN, bu hamlesiyle de özgün belgesel ve ses getiren programlarıyla farklı beğenilere hitap ederek önümüzdeki dönemde tartışmasız bir dönem geçireceğinin sinyalini veriyor. dizi ve film olarak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu